18. okt 2016

Minu pere

Oma perest räägivad neljanda klassi lapsed.

Minu pere liikmed on ema, isa, õde, Kristjan ja mina.
Emale meeldib aeda korda teha ja head sööki valmistada, isa aga parandab autosid ja viib meid iga nädal linna kui vaja või läheme niisama kogu perega.
Õde unistab saada lauljaks ja joonistajaks. Mina unistan saada ratturiks. Vennale meeldib autodega mängida ja mina mängin koos temaga liivakastis või hüppan batuudil.
Mulle meeldib minu pere.

Kevin O

Minu isa nimi on Meelis, ta on väga lahe! Isaga saab nalja ja mul on temaga lõbus. Käime koos püssi laskmas, mängime noolemängu.
Minu ema nimi on Kristiina. Koos juhtub igasuguseid naljakaid asju, eriti noolemängus. Ükskord viskas ema noole endale täpselt nina ette.
Minu õe nimi on Kristella, tema ostab mulle igal reedel maiustusi.
Minu onu on Imre, ta ostis nööri ja tegi võimsa vibu koos nooltega.
Minu vanaema on Eha ja tema teeb perele süüa.
Mul on ka koer, kellega mängime tagaajamist. Teda on öösiti hea kaissu võtta ja pai teha.

Tairo

Minu pere on väga lahe!
Mu pereliikmed on ema, isa, kaks vanaema ja kaks vanaisa. Veel on mul ka kaks venda - Robert ja Richard ning koer Loola ja  kass Kiti. Minu isa ja vanaisa on traktoristid, tahan ka ise  saada traktoristiks. Ema on mul tordimeister ning kasuisa ehitaja. Minu vanaemadel on mitu kassi ja koera.

Kevin K

Minu pere rändab tihti mööda Eestit ja Lätit. Oleme koos käinud lossides, paleedes, koskede juures, koobastes, vaatetornides. Reisimine on meie pere traditsioon.
Meil on ka kombeks tädipoeg Steniga teha talvel kelgutrikke, suvel käia telkimas.
Minu pere on huvitav.

Chris