10. nov 2015

Halloween Varstus

Reedesel päeval, 30.oktoobril, oli Varstu Keskkool juba hommikust saadik saginat ja tegutsemist täis. Panime viimaseid lihve lakkeriputatavatele nahkhiirtele, kinnitasime seintele pealuusid ja lõikasime näod viimastele kõrvitsatele. Koolitundides ei suutnud keegi enam keskenduda, kuna oodati õhtut. Jäime Kertu ja Kariniga peale kooligi majja, sest ootuselevus ei lasknud lahkuda.

Väga lahe, kuid samas kõhe oli vaadata, kuidas maja täitus järjest paljude olenditega, üks jubedam kui teine. Erinevaid kostümeeritud tegelasi saabus kolmest koolist: Vastseliinast, Mõnistest ja Varstust. Klasside esinemiste ajal avastasime oma üllatuseks, et me ei tunne oma kooli õpilasigi ära. Suure osa ajast mõistatasime sõpradega, et aru saada, kes on kes. Väga silmapaistvad olid oma kostüümidega õpetajad, kes olid moodustanud nõidade kamba.

Pärast klasside esinemist ja tutvumismängu läks lahti disko. Ma arvan, et suurim osa tantsijatest oligi Varstu koolist. Ainult korraks lahkusime saalist, et võtta juua ja veidi jõudu koguda ning siis jälle uue hooga peale hakata. Poisid olid peo algul veidi häbelikult koridoris, kuid peale natukest palumist ja veenmist möllasid nemadki koos meiega tantsuplatsil. Pärast umbes kolme tundi tantsimist olid kõik megaväsinud ja valmis koju puhkama minema.

Kuna õhkkond oli mõnus ja positiivne ning nalja sai palju, arvan ma, et selliseid pidusid peaks veelgi korraldama.


Marika Adson, 7. kl