23. sept 2015

Hüvasti, suvi!

Eelmisel neljapäeval, 17. septembril käisime Varstu järve ääres piknikul. Seal me sõime, jõime ja mängisime piraate. Mulle meeldis see mäng õudselt! Siis käisime metsas aardejahti pidamas. Kui tagasi tulime, leidis õpetaja juhuslikult kaseriisikaid.
Mulle meeldis piknik väga!
Anti, 4. kl

Kui piknikule hakkasime minema, kaotas Kaspar oma telefoni. Otsis ja otsis ning lõpuks selgus, et see oli kukkunud puhkenurga diivani vahele.
Lõpuks jõudsime kohale. Sõime, mängisime, kiikusime ja just siis, kui hakkas lõbus, pidime koolimajja tagasi minema. Tee äärest leidsime üllatusena kaseriisikaid.
Iganes lõbus piknik oli, ootan juba uut!
Hanna-Liisa, 4. kl

Oli tore ja soe päev. Saime mängida ja joosta. Kõigile meeldis laeva mängida. Pidasime ka piknikut, kus sõime enda kaasavõetud sööke ja jooke. Pärast kui hakkasime tagasi kooli minema, leidsime palju seeni.
Päev Pilpa järve ääres oli tore ja meeldejääv!
Rainar, 4.kl

Me läksime klassiga Pilpa järve äärde. Kõik koos hakkasime mängima piraate, aga enne sõime kõhud täis.
Mängisime, et üks orientiir on varandus ja et meie ümber on hästi palju vastaseid. Üks mu sõber oli võlur, kes oskas teisi ellu äratada. Vahepeal jätsime mängu pooleli ja läksime jälle sööma, sest mängimise ajal läks kõht tühjaks.
Lõpuks pidime kooli juurde tagasi minema.
Kaspar Avo, 4. kl

Elasid kord osavad piraadid. Nad olid nutikad, targad ja vaprad. Nende nimed olid Mustvõlur, Valgevõlur, Ia, Ükssilm, Peeter Paksu ja Jack Barrow. Jack Barrow oli suure laeva kapten.
Ühel lahedal päeval nägid nad maad. „Maa paistab!" hüüdis Ükssilm. See oli väike küla, kust pommitati kolme kuuliga. Piraadid lasid vastu. Kui küla juurde jõuti, mindi rahulikult maale. Osasid piraate taheti vangi võtta, aga teised päästsid nad. Piraadid leidsid varanduse, jooksid laeva tagasi ning hakkasid leitud varandust sööma.
Raimond, 4. kl